Fantastická koncovka Lubomíra Jančaříka

Prohrávat 5:10 v rozhodujícím pátém setu, a nakonec zápas překlopit na svoji stranu. Tak to chce opravdu pevné nervy a spoustu zkušeností. Lubomír Jančařík má obojí a díky tomu se probojoval do hlavní soutěže turnaje WTT Contender v chorvatském Záhřebu.

Nejprve si poradil s lucemburským reprezentantem Lukou Mladenovicem a pak v přímém souboji o postupové místo do hlavní soutěže přehrál Izaaca Queka ze Singapuru. Vyrovnaný duel rozhodl až pátý set. V něm Singapuřan vedl 10:5, ovšem Jančařík nesložil zbraně a náskok snižoval. Šesti body za sebou získal mečbol, ale ten nevyužil. Radovat se mohl až při svém druhém mečbolu.

WTT Contender Zagreb

Výsledky českých hráčů

Dvouhra mužů, kvalifikace, 3. kolo: Lubomír JANČAŘÍK – Luka Mladenovic (Luc.) 3:1 (-8,2,9,6). 4. kolo: Lubomír JANČAŘÍK – Izaac Quek (Singap.) 3:2 (4,-11,-4,9,11).