Číslo týdne |
TERMÍN |
NÁZEV |
KATEGORIE |
MÍSTO |
|
27 |
03.07.2023
- 09.07.2023
|
WTT Star Contender Ljubljana 2023 |
Muži, ženy |
Ljubljana, Slovenia |
Detail akce
|
28 |
14.07.2023
- 23.07.2023
|
2023 ORLEN European Youth Championships |
U15 & U19 |
|
Detail akce
|
29 |
14.07.2023
- 23.07.2023
|
2023 ORLEN European Youth Championships |
U15 & U19 |
|
Detail akce
|
30 |
25.07.2023
- 28.07.2023
|
WTT Youth Contender Almaty 2023 |
U11 - U19 |
Almaty, Kazakhstan |
Detail akce
|
30 |
27.07.2023
- 29.07.2023
|
CZECH INTERNATIONAL YOUTH CUP OLOMOUC & TT INTERNATIONAL CAMP |
U11 - U17 |
Olomouc (CZE) OMEGA centrum sportu a zdraví |
Detail akce
|
30 |
27.07.2023
- 30.07.2023
|
WTT FEEDER HAVÍŘOV 2023 |
Muži, ženy |
Havířov, Opletalova 1293/8c |
Detail akce
|
31 |
31.07.2023
- 06.08.2023
|
WTT Contender Lima 2023 |
Muži, ženy |
Villa Deportiva Nacional (VIDENA) Lima, Peru |
Detail akce
|
31 |
31.07.2023
- 06.08.2023
|
WTT Youth Contender Cheongyang 2023 |
U11 - U19 |
Cheongyang, Korea Republic |
Detail akce
|
31 |
01.08.2023
- 04.08.2023
|
WTT Youth Contender Charleston 2023 |
U11 - U19 |
Charleston, USA |
Detail akce
|
32 |
07.08.2023
- 13.08.2023
|
WTT Contender Rio de Janeiro 2023 |
Muži, ženy |
Arena Carioca 1 Rio De Janeiro, Brazil |
Detail akce
|
32 |
07.08.2023
- 13.08.2023
|
WTT Youth Contender Hong Kong 2023 |
U11 - U19 |
Hong Kong, China |
Detail akce
|
32 |
09.08.2023
- 12.08.2023
|
WTT Youth Contender Tunis 2023 |
U11 - U19 |
Salle Omnisport de Rades Rades, Tunisia |
Detail akce
|
32 |
13.08.2023
- 14.08.2023
|
31st JOOLA SATELLITE INTERNATIONAL YOUTH TOURNAMENT SENEC |
U13 - U19 |
Senec |
Detail akce
|
33 |
13.08.2023
- 14.08.2023
|
31st JOOLA SATELLITE INTERNATIONAL YOUTH TOURNAMENT SENEC |
U13 - U19 |
Senec |
Detail akce
|
33 |
16.08.2023
- 17.08.2023
|
31st JOOLA SATELLITE INTERNATIONAL YOUTH TOURNAMENT HAVÍŘOV |
U13 - U19 |
Opletalova 1293/8c, Havířov |
Detail akce
|
33 |
19.08.2023
- 20.08.2023
|
31st JOOLA SATELLITE INTERNATIONAL YOUTH TOURNAMENT HLUK |
U13 - U19 |
Sport Hluk, příspěvková organizace |
Detail akce
|
34 |
22.08.2023
- 25.08.2023
|
WTT Youth Contender Amman 2023 |
U11 - U19 |
Princess Soumaya Hall Amman, Jordan |
Detail akce
|
34 |
22.08.2023
- 27.08.2023
|
WTT Feeder Olomouc 2023 |
Muži, ženy |
OMEGA centrum sportu a zdraví |
Detail akce
|
34 |
26.08.2023
- 27.08.2023
|
10. ročník Memoriálu Milana Hrachového |
Muži, ženy |
Frýdlant |
Detail akce
|
35 |
28.08.2023
- 03.09.2023
|
WTT Youth Contender Varazdin 2023 |
U11 - U19 |
Varaždin Arena |
Detail akce
|
35 |
28.08.2023
- 03.09.2023
|
WTT Youth Contender Otocec 2023 |
U11 - U19 |
Sport Centre Otocec, Slovenia |
Detail akce
|
35 |
29.08.2023
- 03.09.2023
|
WTT Feeder Panagyurishte 2023 |
Muži, ženy |
Bulharsko |
Detail akce
|
35 |
29.08.2023
- 03.09.2023
|
WTT Contender Almaty 2023 |
Muži, ženy |
Kazachstán |
Detail akce
|
36 |
04.09.2023
- 09.09.2023
|
2023 European Para Championships |
PARA |
Sheffield (GBR) |
Detail akce
|
36 |
04.09.2023
- 09.09.2023
|
WTT Feeder Bangkok 2023 |
Muži, ženy |
Thajsko |
Detail akce
|
36 |
05.09.2023
- 09.09.2023
|
WTT Youth Star Contender Skopje 2023 |
U11 - U19 |
Severní Makedonie |
Detail akce
|
36 |
09.09.2023
- 10.09.2023
|
BTM ČR 2023/24 U19 & U15 |
U15 & U19 |
TJ Slavoj Praha |
Detail akce
|
36 |
09.09.2023
- 10.09.2023
|
BTM ČR 2023/24 U13 & U17 |
U13 & U17 |
TTC Elizza Praha |
Detail akce
|
36 |
10.09.2023
- 17.09.2023
|
2023 European Team Championships |
Muži, ženy |
Malmö, Svědsko |
Detail akce
|
37 |
10.09.2023
- 17.09.2023
|
2023 European Team Championships |
Muži, ženy |
Malmö, Svědsko |
Detail akce
|
37 |
11.09.2023
- 17.09.2023
|
WTT Youth Contender Bangkok 2023 |
U11 - U19 |
Bangkok, Thailand |
Detail akce
|
37 |
13.09.2023
- 17.09.2023
|
ETTU YOUTH SERIES - Montenegro Open (Podgorica) |
U11 - U19 |
Podgorica (Подгорица) |
Detail akce
|
38 |
18.09.2023
- 24.09.2023
|
WTT Youth Contender Batumi 2023 |
U11 - U19 |
Batumi, Georgia |
Detail akce
|
38 |
20.09.2023
- 23.09.2023
|
WTT Youth Contender Vientiane 2023 |
U11 - U19 |
Vientiane, Laos |
Detail akce
|
38 |
23.09.2023
|
BTM ČR 2023/24 – U11 Praha |
U11 |
Praha |
Detail akce
|
39 |
28.09.2023
- 01.10.2023
|
WTT Youth Contender Darwin 2023 |
U11 - U19 |
Darwin, Australia |
Detail akce
|
39 |
29.09.2023
- 01.10.2023
|
2023 Europe Youth Top 10 |
U15 - U19 |
Bucharest (ROU) |
Detail akce
|
39 |
30.09.2023
- 01.10.2023
|
BTM ČR 2023/24 U19 & U15 |
U15 & U19 |
SKST Havířov |
Detail akce
|
39 |
30.09.2023
- 01.10.2023
|
BTM ČR 2023/24 U13 & U17 |
U13 & U17 |
TJ Ostrava KST |
Detail akce
|
40 |
02.10.2023
- 07.10.2023
|
WTT Feeder Stockholm 2023 |
Muži, ženy |
Sweden, Stockholm |
Detail akce
|
40 |
04.10.2023
- 07.10.2023
|
WTT Youth Contender Podgorica 2023 |
U11 - U19 |
Podgorica, Montenegro |
Detail akce
|
40 |
04.10.2023
- 07.10.2023
|
WTT Youth Contender Dubai 2023 |
U11 - U19 |
Dubaj, Spojené arabské emiráty |
Detail akce
|
40 |
08.10.2023
- 14.10.2023
|
WTT Contender Muscat 2023 |
Muži, ženy |
Sultan Qaboos Sport Complex Muscat, Oman |
Detail akce
|
41 |
08.10.2023
- 14.10.2023
|
WTT Contender Muscat 2023 |
Muži, ženy |
Sultan Qaboos Sport Complex Muscat, Oman |
Detail akce
|
41 |
10.10.2023
- 14.10.2023
|
WTT Youth Star Contender Doha 2023 |
U15 - U19 |
Doha, Qatar |
Detail akce
|
41 |
11.10.2023
- 15.10.2023
|
ETTU YOUTH SERIES - Czech Open (Plzeň) |
U11 - U19 |
Plzeň |
Detail akce
|
41 |
15.10.2023
- 21.10.2023
|
WTT Youth Contender Puerto Princesa 2023 |
U11 - U19 |
Puerto Princesa, Filipíny |
Detail akce
|
42 |
15.10.2023
- 21.10.2023
|
WTT Youth Contender Puerto Princesa 2023 |
U11 - U19 |
Puerto Princesa, Filipíny |
Detail akce
|
42 |
16.10.2023
- 19.10.2023
|
WTT Feeder Doha II 2023 |
Muži, ženy |
Doha, Qatar |
Detail akce
|
42 |
16.10.2023
- 22.10.2023
|
WTT Contender Antalya 2023 |
Muži, ženy |
Antalya, Türkiye |
Detail akce
|
42 |
17.10.2023
- 20.10.2023
|
WTT Youth Contender Mosquera 2023 |
U11 - U19 |
Mosquera, Kolumbie |
Detail akce
|
42 |
19.10.2023
- 25.10.2023
|
WTT Youth Contender Jezzine 2023 |
U11 - U19 |
Jezzine, Lebanon |
Detail akce
|
43 |
19.10.2023
- 25.10.2023
|
WTT Youth Contender Jezzine 2023 |
U11 - U19 |
Jezzine, Lebanon |
Detail akce
|
43 |
23.10.2023
- 29.10.2022
|
WTT Youth Contender Cairo 2023 |
U11 - U19 |
Cairo, Egypt |
Detail akce
|
43 |
25.10.2023
- 29.10.2023
|
ETTU YOUTH SERIES - Greece Open (Loutraki) |
U11 - U19 |
|
Detail akce
|
43 |
29.10.2023
- 04.11.2023
|
WTT Youth Contender Lignano 2023 |
U11 - U19 |
Lignano Sabbiadoro, Italy |
Detail akce
|
43 |
29.10.2023
- 05.11.2023
|
WTT Champions Frankfurt 2023 |
Muži, ženy |
Süwag Energie Arena Frankfurt, Germany |
Detail akce
|
44 |
29.10.2023
- 04.11.2023
|
WTT Youth Contender Lignano 2023 |
U11 - U19 |
Lignano Sabbiadoro, Italy |
Detail akce
|
44 |
29.10.2023
- 05.11.2023
|
WTT Champions Frankfurt 2023 |
Muži, ženy |
Süwag Energie Arena Frankfurt, Germany |
Detail akce
|
44 |
30.10.2023
- 05.11.2023
|
WTT Feeder Otocec 2023 |
Muži, ženy |
Otocec, Slovinsko |
Detail akce
|
44 |
02.11.2023
- 08.11.2023
|
WTT Youth Contender Szombathely 2023 |
U11 - U19 |
Szombathely (HUN) |
Detail akce
|
45 |
02.11.2023
- 08.11.2023
|
WTT Youth Contender Szombathely 2023 |
U11 - U19 |
Szombathely (HUN) |
Detail akce
|
45 |
06.11.2023
- 12.11.2023
|
WTT Contender Taiyuan 2023 |
Muži, ženy |
Taiyuan (CHN) |
Detail akce
|
45 |
06.11.2023
- 12.11.2023
|
WTT Youth Contender Senec 2023 |
U11 - U19 |
Senec (SVK) |
Detail akce
|
45 |
11.11.2023
|
BTM ČR 2023/24 – U11 Moravský Krumlov |
U11 |
Moravský Krumlov |
Detail akce
|
45 |
11.11.2023
- 14.11.2023
|
WTT Youth Contender Cuenca 2023 |
U11 - U19 |
Cuenca (ECU) |
Detail akce
|
46 |
11.11.2023
- 14.11.2023
|
WTT Youth Contender Cuenca 2023 |
U11 - U19 |
Cuenca (ECU) |
Detail akce
|
46 |
15.11.2023
- 19.11.2023
|
WTT Youth Star Contender Vila Nova de Gaia 2023 |
U15 - U19 |
Vila Nova de Gaia (POR) |
Detail akce
|
47 |
20.11.2023
- 24.11.2023
|
WTT FEEDER BEIRUT 2023 |
Muži, ženy |
Bejrút (LIB) |
Detail akce
|
47 |
22.11.2023
- 25.11.2023
|
WTT FEEDER VILA NOVA DE GAIA 2023 |
Muži, ženy |
Vila Nova de Gaia (POR) |
Detail akce
|
47 |
22.11.2023
- 26.11.2023
|
ETTU YOUTH SERIES - Turkiye Open (Nevsehir) |
U11 - U19 |
Nevşehir |
Detail akce
|
47 |
25.11.2023
- 26.11.2023
|
BTM ČR 2023/24 Jablonec Nad Nisou |
U15 & U19 |
Jablonec Nad Nisou |
Detail akce
|
47 |
25.11.2023
- 26.11.2023
|
BTM ČR 2023/24 Liberec |
U13 & U17 |
Liberec |
Detail akce
|
47 |
26.11.2023
- 03.12.2023
|
2023 ITTF World Youth Championships |
U15 & U19 |
Nova Gorica (SLO) |
Detail akce
|
48 |
26.11.2023
- 03.12.2023
|
2023 ITTF World Youth Championships |
U15 & U19 |
Nova Gorica (SLO) |
Detail akce
|
48 |
27.11.2023
- 01.12.2023
|
WTT FEEDER DÜSSELDORF III 2023 |
Muži, ženy |
Düsseldorf (GER) |
Detail akce
|
48 |
30.11.2023
- 03.12.2023
|
32nd Finlandia Open |
Muži, ženy |
Lohja (FIN) |
Detail akce
|
48 |
03.12.2023
|
BTM ČR 2023/24 – U11 Hradec Králové |
U11 |
Hradec Králové |
Detail akce
|
50 |
11.12.2023
- 12.12.2023
|
Kontrolní turnaj U15 & U19, Vlašim |
U15 & U19 |
Sportovní 1570 |
Detail akce
|
50 |
12.12.2023
- 17.12.2023
|
WTT FEEDER BIELLA 2023 |
Muži, ženy |
Biella (ITA) |
Detail akce
|
50 |
15.12.2023
- 17.12.2023
|
WTT Finals Women Nagoya 2023 |
Muži, ženy |
Nagoya (JAP) |
Detail akce
|
50 |
17.12.2023
|
FINÁLE ČESKÉHO POHÁRU 2023 |
Muži, ženy |
Jihlavská 895, Havlíčkův Brod |
Detail akce
|
1 |
03.01.2024
- 05.01.2024
|
WTT FINALS MEN DOHA 2023 |
Muži |
Doha (QAT) |
Detail akce
|
2 |
08.01.2024
- 13.01.2024
|
WTT STAR CONTENDER DOHA 2024 |
Muži, ženy |
DOHA (QAT) |
Detail akce
|
2 |
11.01.2024
- 14.01.2024
|
WTT Youth Contender Linz 2024 |
U11 - U19 |
Linz (AUT) |
Detail akce
|
2 |
13.01.2024
- 14.01.2024
|
BTM ČR 2023/24 U19 & U15 NERATOVICE |
U15 & U19 |
Neratovice |
Detail akce
|
2 |
13.01.2024
- 14.01.2024
|
BTM ČR 2023/24 U13 & U17 VLAŠIM |
U13 & U17 |
Vlašim |
Detail akce
|
2 |
14.01.2024
- 20.01.2024
|
WTT CONTENDER DOHA 2024 |
Muži, ženy |
Doha (QAT) |
Detail akce
|
3 |
14.01.2024
- 20.01.2024
|
WTT CONTENDER DOHA 2024 |
Muži, ženy |
Doha (QAT) |
Detail akce
|
3 |
15.01.2024
- 18.01.2024
|
WTT FEEDER CORPUS CHRISTI 2024 |
Muži, ženy |
Corpus Christi (USA) |
Detail akce
|
3 |
16.01.2024
- 19.01.2024
|
WTT YOUTH CONTENDER ANTALYA 2024 |
U13 - U19 |
Antalya (TUR) |
Detail akce
|
3 |
19.01.2024
- 21.01.2024
|
2024 Europe Top 16 Cup |
Muži, ženy |
Montreux (SUI) |
Detail akce
|
4 |
22.01.2024
- 25.01.2024
|
WTT Youth Contender Doha 2024 |
U11 - U19 |
Doha (QAT) |
Detail akce
|
4 |
22.01.2024
- 28.01.2024
|
WTT STAR CONTENDER GOA 2024 |
Muži, ženy |
Goa (IND) |
Detail akce
|
4 |
24.01.2024
- 28.01.2024
|
2024 European U21 Championships |
U21 |
Skopje (MKD) |
Detail akce
|
5 |
31.01.2024
- 04.02.2024
|
WTT Youth Star Contender Tunis 2024 |
Muži, ženy |
Rades (TUN) |
Detail akce
|
5 |
01.02.2024
- 04.02.2024
|
WTT FEEDER MACHESTER 2024 |
Muži, ženy |
Manchester (ENG) |
Detail akce
|
5 |
01.02.2024
- 04.02.2024
|
ITTF Fa40 Brazilian Para Open 2024 |
PARA |
San Paulo (BRA) |
Detail akce
|
6 |
10.02.2024
- 11.02.2024
|
BTM ČR 2023/24 U19 & U15 JAROMĚŘ |
U15 & U19 |
Jaroměř |
Detail akce
|
6 |
10.02.2024
- 11.02.2024
|
BTM ČR 2023/24 U13 & U17 HOSTINNÉ |
U13 & U17 |
Hostinné |
Detail akce
|
6 |
10.02.2024
- 16.02.2024
|
WTT Youth Contender Vila Real 2024 |
U11 - U19 |
Vila Real (POR) |
Detail akce
|
7 |
10.02.2024
- 16.02.2024
|
WTT Youth Contender Vila Real 2024 |
U11 - U19 |
Vila Real (POR) |
Detail akce
|
7 |
16.02.2024
- 25.02.2024
|
ITTF World Team Table Tennis Championships Finals Busan 2024 |
Muži, ženy |
Busan (KOR) |
Detail akce
|
8 |
16.02.2024
- 25.02.2024
|
ITTF World Team Table Tennis Championships Finals Busan 2024 |
Muži, ženy |
Busan (KOR) |
Detail akce
|
8 |
21.02.2024
- 25.02.2024
|
ETTU YOUTH SERIES - Croatian Open 2024 Osijek |
U13 & U15 |
Osijek (CRO) |
Detail akce
|
8 |
23.02.2024
- 26.02.2024
|
WTT Youth Contender Tunis 2024 |
U11 - U19 |
Rades (TUN) |
Detail akce
|
8 |
24.02.2024
|
BTM ČR 2023/24 – U11 Ostrava - Svinov |
U11 |
Ostrava - Svinov, Stanislavského 1270/50 |
Detail akce
|
9 |
23.02.2024
- 26.02.2024
|
WTT Youth Contender Tunis 2024 |
U11 - U19 |
Rades (TUN) |
Detail akce
|
9 |
28.02.2024
- 02.03.2024
|
WTT YOUTH CONTENDER ALGIERS 2024 |
U13 - U19 |
Algiers |
Detail akce
|
10 |
06.03.2024
- 09.03.2024
|
ITTF Fa20 Lignano Masters Para Open 2024 |
PARA |
Lignano Sabbiadoro (ITA) |
Detail akce
|
10 |
07.03.2024
- 09.03.2024
|
SINGAPORE SMASH - QUALIFYING |
Muži, ženy |
Singapur (SGP) |
Detail akce
|
10 |
07.03.2024
- 10.03.2024
|
WTT Youth Contender Panagyurishte 2024 Presented by Asarel |
U11 - U19 |
Panagyurishte (BGR) |
Detail akce
|
10 |
09.03.2024
- 10.03.2024
|
BTM ČR 2023/24 U19 & U15 HLUK |
U15 & U19 |
Hluk |
Detail akce
|
10 |
09.03.2024
- 10.03.2024
|
BTM ČR 2023/24 U13 & U17 HUSTOPEČE |
U13 & U17 |
Hustopeče |
Detail akce
|
10 |
10.03.2024
- 17.03.2024
|
SINGAPORE SMASH - MAIN DRAW |
Muži, ženy |
Singapur (SGP) |
Detail akce
|
11 |
10.03.2024
- 17.03.2024
|
SINGAPORE SMASH - MAIN DRAW |
Muži, ženy |
Singapur (SGP) |
Detail akce
|
11 |
11.03.2024
- 14.03.2024
|
ITTF Fa20 Costa Brava Spanish Para Open 2024 |
PARA |
Platja d’Aro (ESP) |
Detail akce
|
11 |
13.03.2024
- 17.03.2024
|
ETTU YOUTH SERIES - Turkiye Open 2024 Nevsehir |
U13 & U15 |
Nevşehir (TUR) |
Detail akce
|
11 |
14.03.2024
- 17.03.2024
|
WTT YOUTH STAR CONTENDER |
U15 - U19 |
TBC |
Detail akce
|
11 |
17.03.2024
- 20.03.2024
|
WTT FEEDER BEIRUT 2024 |
Muži, ženy |
Bejrút (LIB) |
Detail akce
|
12 |
17.03.2024
- 20.03.2024
|
WTT FEEDER BEIRUT 2024 |
Muži, ženy |
Bejrút (LIB) |
Detail akce
|
12 |
18.03.2024
- 24.03.2024
|
WTT YOUTH CONTENDER CHEONGYANG 2024 |
U13 - U19 |
Cheongyang (CHN) |
Detail akce
|
12 |
21.03.2024
- 24.03.2024
|
WTT FEEDER BEIRUT II 2024 |
Muži, ženy |
Bejrút (LIB) |
Detail akce
|
12 |
22.03.2024
- 24.03.2024
|
MČR 2024 mužů a žen |
Muži, ženy |
Praha, SC Řepy |
Detail akce
|
13 |
25.03.2024
- 31.03.2024
|
WTT CHAMPIONS KOREA |
Muži, ženy |
|
Detail akce
|
13 |
26.03.2024
- 29.03.2024
|
WTT YOUTH CONTENDER BEIRUT 2024 |
U11 - U19 |
Beirut (LIB) |
Detail akce
|
13 |
26.03.2024
- 29.03.2024
|
ITTF Fa20 Polish Para Open 2024 |
PARA |
Wladyslawowo (POL) |
Detail akce
|
13 |
26.03.2024
- 01.04.2024
|
WTT FEEDER OTOČEC |
Muži, ženy |
Otočec (SLO) |
Detail akce
|
14 |
26.03.2024
- 01.04.2024
|
WTT FEEDER OTOČEC |
Muži, ženy |
Otočec (SLO) |
Detail akce
|
14 |
01.04.2024
- 03.04.2024
|
GRAND SMASH 2024 |
Muži, ženy |
|
Detail akce
|
14 |
01.04.2024
- 07.04.2024
|
WTT CHAMPIONS CHINA 2024 |
Muži, ženy |
|
Detail akce
|
14 |
02.04.2024
- 07.04.2024
|
WTT FEEDER VARAŽDIN |
Muži, ženy |
Varaždin (CRO) |
Detail akce
|
14 |
03.04.2024
- 07.04.2024
|
ETTU YOUTH SERIES - Greece Open 2024 |
U13 & U15 |
Loutraki (GRE) |
Detail akce
|
14 |
05.04.2024
- 06.04.2024
|
MČR PARA 2024 |
PARA |
Hodonín |
Detail akce
|
14 |
06.04.2024
- 07.04.2024
|
MČR 2024 – U13 & U21 |
U13 & U21 |
Havířov |
Detail akce
|
15 |
08.04.2024
- 12.04.2024
|
WTT FEEDER DUSSELDORF 2024 |
Muži, ženy |
Düsseldorf (GER) |
Detail akce
|
15 |
08.04.2024
- 14.04.2024
|
WTT CONTENDER TAIYUAN 2024 |
Muži, ženy |
TAIYUAN (CHN) |
Detail akce
|
15 |
10.04.2024
- 14.04.2024
|
WTT YOUTH STAR CONTENDER PODGORICA 2024 |
U15 - U19 |
Podgorica (MNE) |
Detail akce
|
15 |
11.04.2024
- 12.04.2024
|
Světová olympijská kvalifikace smíšených čtyřher 2024 |
Muži, ženy |
Havířov, Opletalova 1293/8c |
Detail akce
|
15 |
14.04.2024
|
BTM ČR 2023/24 – U11 Valtice |
U11 |
Valtice |
Detail akce
|
15 |
14.04.2024
- 18.04.2024
|
WTT FEEDER HAVÍŘOV 2024 |
Muži, ženy |
Havířov (CZE) |
Detail akce
|
16 |
14.04.2024
- 18.04.2024
|
WTT FEEDER HAVÍŘOV 2024 |
Muži, ženy |
Havířov (CZE) |
Detail akce
|
16 |
17.04.2024
- 20.04.2024
|
WTT YOUTH CONTENDER LUXEMBOURG 2024 |
U11 - U19 |
Luxembourg (LUX) |
Detail akce
|
16 |
20.04.2024
|
MČR PARA družstev - Liga bez bariér |
PARA |
Klučov a Hradec Králové |
Detail akce
|
17 |
22.04.2024
|
Kontrolní turnaj U13 |
U13 |
Opletalova 1293/8c |
Detail akce
|
17 |
22.04.2024
- 28.04.2024
|
WTT YOUTH CONTENDER SPA 2024 |
U11 - U19 |
Spa (BEL) |
Detail akce
|
17 |
22.04.2024
- 28.04.2024
|
WTT YOUTH CONTENDER METZ 2024 |
U11 - U19 |
Metz (FRA) |
Detail akce
|
17 |
27.04.2024
- 28.04.2024
|
MČR 2024 – U17 |
U17 |
Sportovní 1128 |
Detail akce
|
18 |
29.04.2024
- 03.05.2024
|
ETTU YOUTH SERIES - Bosnia Herzegovina Open 2024 |
U13 & U15 |
Sarajevo (BIH) |
Detail akce
|
18 |
29.04.2024
- 05.05.2024
|
WTT YOUTH CONTENDER PUERTO PRINCESA 2024 |
U11 - U19 |
Puerto Princez (PHL) |
Detail akce
|
18 |
01.05.2024
- 04.05.2024
|
ITTF Fa20 Montenegro Para Championships 2024 |
PARA |
Podgorica (MNE) |
Detail akce
|
18 |
01.05.2024
- 11.05.2024
|
Saudi Smash 2024 |
Muži, ženy |
Jeddah, Saudi Arabia |
Detail akce
|
19 |
01.05.2024
- 11.05.2024
|
Saudi Smash 2024 |
Muži, ženy |
Jeddah, Saudi Arabia |
Detail akce
|
19 |
06.05.2024
- 12.05.2024
|
WTT YOUTH CONTENDER JEJU 2024 |
U11 - U19 |
Jeju- Čedžu (KOR) |
Detail akce
|
19 |
07.05.2024
- 11.05.2024
|
ITTF Fa40 19th Slovenia Para Open 2024 |
PARA |
Lasko (SLO) |
Detail akce
|
19 |
08.05.2024
- 11.05.2024
|
WTT YOUTH CONTENDER CANCUN 2024 |
U11 - U19 |
Cancun (MEX) |
Detail akce
|
19 |
11.05.2024
- 12.05.2024
|
MČR 2024 – U15 |
U15 |
Sportovní hala Jižního Města – areál ZŠ Květnového vítězství 1554, Praha 4 - Chodov |
Detail akce
|
20 |
13.05.2024
- 19.05.2024
|
WTT YOUTH CONTENDER PLATJA D´ARO 2024 |
U11 - U19 |
Platja d'Aro (ESP) |
Detail akce
|
20 |
15.05.2024
- 19.05.2024
|
Evropská olympijská kvalifikace jednotlivců 2024 |
Muži, ženy |
Sarajevo (BIH) |
Detail akce
|
21 |
20.05.2024
- 26.05.2024
|
WTT CONTENDER RIO DE JANEIRO 2024 |
Muži, ženy |
RIO DE JANEIRO (BRA) |
Detail akce
|
21 |
22.05.2024
- 25.05.2024
|
WTT YOUTH CONTENDER WLADYSLAWOWO 2024 |
U11 - U19 |
Wladyslawowo (POL) |
Detail akce
|
21 |
23.05.2024
- 25.05.2024
|
Paralympic World Qualification Tournament 2024 |
PARA |
Pattaya (THA) |
Detail akce
|
22 |
27.05.2024
- 02.06.2024
|
WTT Youth Contender Havirov 2024 |
U11 - U19 |
Havířov (CZE) |
Detail akce
|
22 |
27.05.2024
- 02.06.2024
|
WTT Youth Contender Berlin 2024 |
U11 - U19 |
Berlin (GER) |
Detail akce
|
22 |
27.05.2024
- 02.06.2024
|
WTT CONTENDER LAGOS 2024 |
Muži, ženy |
LAGOS (POR) |
Detail akce
|
22 |
01.06.2024
|
SUPER FINÁLE EXTRALIGY MUŽŮ 2024 |
Muži |
Plzeň |
Detail akce
|
22 |
01.06.2024
- 02.06.2024
|
MČR Masters 2024 |
Masters muži-ženy |
TJ Lokomotiva Plzeň |
Detail akce
|
22 |
02.06.2024
|
BTM ČR 2023/24 – U11 Plzeň |
U11 |
Plzeň |
Detail akce
|
22 |
02.06.2024
|
Český pohár PARA TT6-TT11 |
PARA |
Praha - řepy |
Detail akce
|
23 |
03.06.2024
- 09.06.2024
|
WTT CONTENDER ZAGREB 2024 |
Muži, ženy |
ZAGREB (CRO) |
Detail akce
|
23 |
05.06.2024
- 08.06.2024
|
WTT Youth Contender Helsingborg 2024 |
U11 - U19 |
Helsingborg (SWE) |
Detail akce
|
23 |
08.06.2024
- 09.06.2024
|
MČR 2024 – U19 |
U19 |
Sportovní hala Most |
Detail akce
|
24 |
10.06.2024
- 13.06.2024
|
WTT Youth Contender Sandefjord 2024 |
U11 - U19 |
Sandefjord (NOR) |
Detail akce
|
24 |
10.06.2024
- 16.06.2024
|
WTT STAR CONTENDER LJUBLJANA 2024 |
Muži, ženy |
LJUBLJANA (SLO) |
Detail akce
|
24 |
15.06.2024
|
Český pohár PARA TT1-TT5 |
PARA |
Cheb |
Detail akce
|
24 |
15.06.2024
- 16.06.2024
|
MČR 2024 DRUŽSTEV U15 & U19 |
U15 & U19 |
Havlíčkův Brod |
Detail akce
|
25 |
19.06.2024
- 23.06.2024
|
WTT Youth Star Contender Lima 2024 |
U15 - U19 |
Lima (PER) |
Detail akce
|
25 |
20.06.2024
- 22.06.2024
|
ITTF Fa20 Czech Para Open 2024, Ostrava (CZE) |
PARA |
Ostrava, Varenská 3098/40a |
Detail akce
|
25 |
21.06.2024
- 23.06.2024
|
Velká cena Prahy 2024 |
U11 - U19 |
Praha |
Detail akce
|
25 |
23.06.2024
- 27.06.2024
|
Olympiáda dětí a mládeže 2024 |
U13 & U15 |
České Budějovice |
Detail akce
|
26 |
23.06.2024
- 27.06.2024
|
Olympiáda dětí a mládeže 2024 |
U13 & U15 |
České Budějovice |
Detail akce
|
26 |
24.06.2024
- 30.06.2024
|
WTT CONTENDER TUNIS 2024 |
Muži, ženy |
TUNIS (TUN) |
Detail akce
|
26 |
26.06.2024
- 29.06.2024
|
WTT Youth Contender Huntsville 2024 |
U11 - U19 |
Huntsville (USA) |
Detail akce
|